Информации за „Хаклаб/Активности/Октомври 2009“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказХаклаб/Активности/Октомври 2009
Основен клуч за подредувањеХаклаб/Активности/Октомври 2009
Големина на страницата (во бајти)1.818
Назнака на страницата445
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаIgorS (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата16:30, 21 септември 2009
Последен уредникАрангелАнгов (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување09:29, 4 март 2011
Број на уредувања19
Број на одделни автори12
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0