Информации за „Хаклаб/Идеја за 29c3“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказХаклаб/Идеја за 29c3
Основен клуч за подредувањеХаклаб/Идеја за 29c3
Големина на страницата (во бајти)1.038
Назнака на страницата1399
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаНовица (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата18:26, 19 септември 2012
Последен уредникIgor.stama (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:45, 19 септември 2012
Број на уредувања3
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0