Информации за „Хаклаб/Курсеви/Arduino“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказХаклаб/Курсеви/Arduino
Основен клуч за подредувањеХаклаб/Курсеви/Arduino
Големина на страницата (во бајти)8.212
Назнака на страницата1395
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAleks (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата17:59, 16 септември 2012
Последен уредникAleks (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување23:03, 20 септември 2012
Број на уредувања26
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0