Информации за „Хаклаб/Проекти/Програмски јазици“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказХаклаб/Проекти/Програмски јазици
Основен клуч за подредувањеХаклаб/Проекти/Програмски јазици
Големина на страницата (во бајти)1.695
Назнака на страницата1169
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаIgor.stama (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата00:07, 12 јануари 2012
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување23:27, 12 февруари 2012
Број на уредувања8
Број на засебни автори4
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0