Разлика помеѓу преработките на „Хаклаб/Проекти/Сподели знаење“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Создадена страница со: ==Сподели знаење (14.01.2012, 12 - 18 часот)== Детали:)
 
Ред 1: Ред 1:
==Сподели знаење (14.01.2012, 12 - 18 часот)==
==Сподели знаење (14.01.2012, 12 - 18 часот)==
Детали:
* Миграција на апликацијата за Библиотека во Хаклабот на нов сервер (http://kika.spodeli.org, https://github.com/vladan/skopjehacklab)
 
==Сподели знаење (14.01.2012, 12 - 18 часот)==
 
 
[[Категорија:Хаклаб]]

Преработка од 15:34, 18 јануари 2012

Сподели знаење (14.01.2012, 12 - 18 часот)

Сподели знаење (14.01.2012, 12 - 18 часот)