Хаклаб/Проекти/Сподели знаење

Од Сподели wiki
Преработка од 00:09, 12 јануари 2012; направена од Igor.stama (разговор | придонеси) (Создадена страница со: ==Сподели знаење (14.01.2012, 12 - 18 часот)== Детали:)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Сподели знаење (14.01.2012, 12 - 18 часот)

Детали: