Информации за „Хаклаб/Проекти/GNULinux-прва-помош“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказХаклаб/Проекти/GNULinux-прва-помош
Основен клуч за подредувањеХаклаб/Проекти/GNULinux-прва-помош
Големина на страницата (во бајти)2.313
Назнака на страницата1168
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаIgor.stama (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата01:03, 12 јануари 2012
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување00:33, 13 февруари 2012
Број на уредувања11
Број на одделни автори4
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0