Хаклаб/Проекти/GNULinux-прва-помош

Од Сподели wiki
Преработка од 01:03, 12 јануари 2012; направена од Igor.stama (разговор | придонеси) (Создадена страница со: == ГНУ/Линукс прва помош (09.01.2012, 19 - 21 часот) == Инсталиран Ubuntu GNU/Linux на еден студент од ФИ...)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај

ГНУ/Линукс прва помош (09.01.2012, 19 - 21 часот)

Инсталиран Ubuntu GNU/Linux на еден студент од ФИНКИ