Информации за „Хаклаб/Проекти/KIKA in space“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказХаклаб/Проекти/KIKA in space
Основен клуч за подредувањеХаклаб/Проекти/KIKA in space
Големина на страницата (во бајти)10.747
Назнака на страницата1492
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата1

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAleks (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата15:43, 8 јануари 2015
Последен уредникAleks (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување20:52, 3 мај 2016
Број на уредувања79
Број на одделни автори4
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0