Хаклаб/СветлоГас

Од Сподели wiki
Преработка од 01:27, 25 ноември 2012; направена од Glisha (разговор | придонеси) (Создадена страница со: thumb|right * Сензор за светло со фото отпорник базиран на http://www.seeeds...)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај
Svetlogas.jpg

Праќа на cosm на https://cosm.com/feeds/86779