Разлика помеѓу преработките на „Хаклаб/Финансирање“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
 
Ред 5: Ред 5:
  
 
== Нови извори на финансирање за раст и одржливост ==  
 
== Нови извори на финансирање за раст и одржливост ==  
 +
* Град Скопје http://www.skopje.gov.mk/nvo/DesktopDefault.aspx?tabindex=0&tabid=434
 
* Европски фондови ИПА Компонента http://sites.google.com/site/ipa128287/
 
* Европски фондови ИПА Компонента http://sites.google.com/site/ipa128287/
  
 
[[Категорија:Хаклаб]]
 
[[Категорија:Хаклаб]]

Последна преработка од 19:39, 22 мај 2011

Моментални извори на финансирање

  • Членарина
  • Донации

Нови извори на финансирање за раст и одржливост