Хаклаб/Финансирање

Од Сподели wiki
Преработка од 18:37, 22 мај 2011; направена од IgorS (разговор | придонеси) (Создадена страница со: == Моментални извори на финансирање == * Членарина * Донации == Нови извори на финансир...)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Моментални извори на финансирање

  • Членарина
  • Донации

Нови извори на финансирање за раст и одржливост