Разлика помеѓу преработките на „Хаклаб/Online присуство“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Ред 17: Ред 17:
 
* http://lists.softver.org.mk Поштенска листа ossm-members
 
* http://lists.softver.org.mk Поштенска листа ossm-members
 
* http://bugs.spodeli.org Redmine за менаџирање на активности
 
* http://bugs.spodeli.org Redmine за менаџирање на активности
 +
* http://кирилица.softver.org.mk/ - Тест и објаснување за кириличен домен/hostname
  
 
[[Категорија:Хаклаб]]
 
[[Категорија:Хаклаб]]

Преработка од 13:33, 2 мај 2012

Онлјан сајтови врзани со Хаклаб

Нафрлана листа на сајтови поврзани со Хаклаб: