Разлика помеѓу преработките на „Шаблон:Содржина“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 33: Ред 33:
 
| width="90%" style="font-size:95%;"| '''[[:Категорија:НСНД|НСНД Собири на заедниците од регионот]]''' <br>
 
| width="90%" style="font-size:95%;"| '''[[:Категорија:НСНД|НСНД Собири на заедниците од регионот]]''' <br>
 
* [[NSND|Што е НСНД?]]
 
* [[NSND|Што е НСНД?]]
* [[NSND/2011/Штип| НСНД 2011 Штип ]]  
+
* [[NSND/2011/Охрид| НСНД 2011, Мај 28-29 Охрид ]]  
* [[NSND/2011/Белград| НСНД 2011 Белград ]]  
+
* [[NSND/2011/Белград| НСНД 2011, Април Белград ]]  
* [[NSND/2011/Охрид| НСНД 2011 Охрид ]]  
+
* [[NSND/2011/Штип| НСНД 2011, Април Штип ]]  
* [[NSND/2011/Куманово|НСНД 2011 Куманово]]
+
* [[NSND/2011/Куманово|НСНД Февруари, 2011 Куманово]]
  
 
|-
 
|-

Преработка од 00:38, 21 април 2011