Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Содржина“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Ред 11: Ред 11:
* [[Хаклаб/Мрежа|Мрежа]]
* [[Хаклаб/Мрежа|Мрежа]]
* [[Хаклаб/Донации|Донации]]
* [[Хаклаб/Донации|Донации]]
|-
| width="10%" | [[Слика:Org.png]]
| width="90%" style="font-size:95%;"| '''[[:Категорија:Слободен_софтвер_Македонија|Слободен софтвер Македонија]]''' <br>
* [[Слободен_софтвер_Македонија| За Слободен софтвер Македонија]]
* [[:Категорија:Состаноци|Белешки од редовните месечни состаноци]]<br/>
|-
|-
| width="10%" | [[Слика:Org.png]]
| width="10%" | [[Слика:Org.png]]

Преработка од 19:42, 18 ноември 2012