Податотека:80x15-sino.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 16:23, 2 декември 2007; направена од Новица (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

80x15-sino.jpg(80 × 15 пиксели, големина: 1 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 201180 × 15 (1 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци