Податотека:Arduino-eprom.png

Од Сподели wiki
Преработка од 23:03, 25 мај 2010; направена од Aleks (разговор | придонеси) (uploaded a new version of "Слика:Arduino-eprom.png")
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(2.915 × 2.674 пиксели, големина: 70 КБ, MIME-тип: image/png)

Шема на Arduino EPROM програматор од Алекс

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 20112.915 × 2.674 (70 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: