Податотека:Controller.png

Од Сподели wiki
Преработка од 16:58, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(2.710 × 1.390 пиксели, големина: 37 КБ, MIME-тип: image/png)

Контролер за сериските матрици. Овој се врзува помеѓу arduino-то и првата LED матрица.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:34, 31 јануари 20112.710 × 1.390 (37 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: