Податотека:Eff tor.png

Од Сподели wiki
Преработка од 19:33, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:Eff tor.png": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Eff_tor.png(148 × 70 пиксели, големина: 9 КБ, MIME-тип: image/png)

Оваа слика не принадлежи под GNU FDL лиценцата.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011148 × 70 (9 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: