Податотека:Flossk09.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 19:33, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:Flossk09.jpg": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Flossk09.jpg(500 × 335 пиксели, големина: 114 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Извор: Flickr davidbaileymbe

Оригинална фотографија: http://www.flickr.com/photos/davidbaileymbe/3868013770/

Лиценца: http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011500 × 335 (114 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци