Податотека:Kbabel site prevedeni.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 19:33, 31 јануари 2011; направена од 127.0.0.1 (разговор) (подигнато "Податотека:Kbabel site prevedeni.jpg": (recovered file, missing upload log entry))
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Kbabel_site_prevedeni.jpg(16 × 16 пиксели, големина: 669 бајти, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 201116 × 16 (669 бајти)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци