Податотека:Kopete main.png

Од Сподели wiki
Преработка од 16:58, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Kopete_main.png(223 × 367 пиксели, големина: 29 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011223 × 367 (29 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следниве 2 страници: