Податотека:Led-matrix.png

Од Сподели wiki
Преработка од 16:58, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(2.620 × 2.530 пиксели, големина: 65 КБ, MIME-тип: image/png)

Оделни матрици за LED дисплејот. Вакви може да има неограничено во серија.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 20112.620 × 2.530 (65 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: