Податотека:Mono1.gif

Од Сподели wiki
Преработка од 16:58, 31 јануари 2011; направена од Admin (разговор | придонеси) (1 ревизија: сликите)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Mono1.gif(184 × 79 пиксели, големина: 19 КБ, MIME-тип: image/gif, кружно, 17 кадри, 6,1 с)

Mono 1.0 анимирано лого

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна19:33, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 19:33, 31 јануари 2011184 × 79 (19 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Податотекава се користи во следнава страница: