Податотека:Multimer2.jpg

Од Сподели wiki
Преработка од 20:55, 13 јули 2013; направена од Глиша (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Изворна податотека(768 × 1.024 пиксели, големина: 726 КБ, MIME-тип: image/jpeg)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна20:55, 13 јули 2013Минијатура на верзијата од 20:55, 13 јули 2013768 × 1.024 (726 КБ)Глиша (разговор | придонеси)

Податотекава се користи во следнава страница:

Метаподатоци