Податотека:Pidgin firstWizard.png

Од Сподели wiki
Преработка од 14:01, 31 мај 2007; направена од Admin (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Pidgin_firstWizard.png(522 × 348 пиксели, големина: 23 КБ, MIME-тип: image/png)

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна18:34, 31 јануари 2011Минијатура на верзијата од 18:34, 31 јануари 2011522 × 348 (23 КБ)127.0.0.1 (разговор)(recovered file, missing upload log entry)

Следната податотека е дупликат на оваа податотека (повеќе информации):

Нема страници што ја користат оваа податотека.