Предлошка:ИнфоКутија

Од Сподели wiki
Преработка од 19:49, 13 јули 2013; направена од Глиша (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
[[Image:{{{слика}}}|thumb|200px]] Производител {{{производител}}}
Тип {{{тип}}}
Опис {{{опис}}}
Статус {{{status}}}