Корисник:Новица

Од Сподели wiki
Преработка од 22:29, 14 јуни 2013; направена од Новица (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Јас во КИКА 1.0

За мене

https://novica.duoscindo.net/jas.


Користам

  • ArchLinux


TODO