Идејник/Истражувања/ЦенаПриватност

Од Сподели wiki
Преработка од 20:20, 4 мај 2016; направена од Новица (разговор | придонеси) (Создадена страница со: Дали луѓето би одбрале поскап пакет за интернет ако имаат гарантирана приватност, о...)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Дали луѓето би одбрале поскап пакет за интернет ако имаат гарантирана приватност, односно дали би прифатиле пониски цени без вклучена приватност. И која е маргината.