Хаклаб/Финансирање

Од Сподели wiki
Преработка од 19:39, 22 мај 2011; направена од IgorS (разговор | придонеси)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Моментални извори на финансирање

  • Членарина
  • Донации

Нови извори на финансирање за раст и одржливост