Разлика помеѓу преработките на „28c3/27 Dec“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 9: Ред 9:
 
|-
 
|-
 
|
 
|
|
+
|[http://events.ccc.de/congress/2011/Fahrplan/events/4700.en.html What is WhiteIT and what does it aim for?]
 +
|[http://events.ccc.de/congress/2011/Fahrplan/events/4711.en.html The Atari 2600 Video Computer System: The Ultimate Talk]
 +
!
 
|}
 
|}

Преработка од 19:45, 26 декември 2011