Разлика помеѓу преработките на „28c3/29 Dec“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: {| style="color:green; background-color:#ffffcc;" cellpadding="10" cellspacing="0" border="1" !style="border-style: solid; border-width: 0 1px 1px 0"|Вре...)
 
(нема разлика)

Последна преработка од 20:03, 26 декември 2011

Време Saal 1 Saal 2 Saal 3
11.30 - 12.15
12.45 - 13-30