Разлика помеѓу преработките на „2cmk-mom-01-04-2012“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
Ред 1: Ред 1:
 
== Прикажување на филмови во Кинотека ==
 
== Прикажување на филмови во Кинотека ==
- од 4ти до 9ти мај ќе се прикажуваат филмови во кинотека
+
* од 4ти до 9ти мај ќе се прикажуваат филмови во кинотека

Преработка од 19:05, 1 април 2012

Прикажување на филмови во Кинотека

  • од 4ти до 9ти мај ќе се прикажуваат филмови во кинотека