Информации за „2cmk/mom-20111109“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказ2cmk/mom-20111109
Основен клуч за подредување2cmk/mom-20111109
Големина на страницата (во бајти)2.172
Назнака на страницата1130
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата1

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаАрангелАнгов (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата21:52, 11 септември 2011
Последен уредникIgor.stama (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување20:56, 18 ноември 2012
Број на уредувања10
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/2cmk/mom-20111109