Разлика помеѓу преработките на „4 ноември“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с (2 ревизии: initial)
 
(нема разлика)

Последна преработка од 17:28, 29 јануари 2011

  • 2005; IBM и Sun Microsystems го свикаа „Самитот за отворениот формат за документи“ во Армонк, Њу Јорк, за да се продискутираат најдобрите можности за распространување на ОДФ;