Информации за „ArchLinux локално огледало“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказArchLinux локално огледало
Основен клуч за подредувањеArchLinux локално огледало
Големина на страницата (во бајти)2.387
Назнака на страницата1367
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAleks (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата00:29, 8 мај 2012
Последен уредникГлишавистински (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување14:09, 10 мај 2012
Број на уредувања3
Број на одделни автори2
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0