Информации за „Automatix“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказAutomatix
Основен клуч за подредувањеAutomatix
Големина на страницата (во бајти)1.251
Назнака на страницата46
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата13:25, 5 мај 2006
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување17:28, 29 јануари 2011
Број на уредувања37
Број на одделни автори8
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/Automatix