Информации за „C“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказC
Основен клуч за подредувањеC
Големина на страницата (во бајти)12.761
Назнака на страницата60
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата20:02, 31 мај 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:28, 29 јануари 2011
Број на уредувања9
Број на одделни автори3
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/C