Fedora: Разлика помеѓу преработките

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Арангел Ангов (разговор)
(Fedora moved to Fedora Core)
 
с (1 ревизија: initial)
 
(нема разлика)

Последна преработка од 17:29, 29 јануари 2011

Пренасочување кон: