Разлика помеѓу преработките на „FinFisherМакедонија“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Ред 28: Ред 28:


http://novatv.mk/index.php?navig=8&cat=2&vest=4038
http://novatv.mk/index.php?navig=8&cat=2&vest=4038
http://it.com.mk/shto-e-finfisher-zoshto-ima-shpionski-serveri-vo-makedonija-i-dali-treba-da-se-plashime/

Преработка од 07:09, 29 мај 2013