Информации за „GNU манифест“

Прејди на: содржини, барај

Основни информации

Наслов за приказGNU манифест
Основен подредбен клучGNU манифест
Големина на страницата (во бајти)50.950
Назнака на страницата102
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата1
Се вбројува во содржински странициДа

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата17:41, 7 март 2007
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:29, 29 јануари 2011
Број на уредувања40
Број на засебни автори6
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/GNU_манифест