Информации за „GoogleSummerOfCode2013Flyer“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказGoogleSummerOfCode2013Flyer
Основен клуч за подредувањеGoogleSummerOfCode2013Flyer
Големина на страницата (во бајти)4.963
Назнака на страницата1451
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаIgor.stama (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата13:05, 12 февруари 2013
Последен уредникIgor.stama (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување14:26, 12 февруари 2013
Број на уредувања5
Број на одделни автори1
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0