Разлика помеѓу преработките на „Java“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Ред 1: Ред 1:
 
+
Содржината е отстранета поради некомпетентност и нецелосен превод.

Преработка од 15:41, 9 мај 2006

Содржината е отстранета поради некомпетентност и нецелосен превод.