L10n/DI

Од Сподели wiki
Преработка од 15:24, 11 април 2012; направена од АрангелАнгов (разговор | придонеси) (Создадена страница со: == Локализација на Debian инсталерот на македонски јазик ==)
(разл) ← Претходна преработка | Последна преработка (разл) | Следна преработка → (разл)
Прејди на: содржини, барај

Локализација на Debian инсталерот на македонски јазик