Разлика помеѓу преработките на „L10n/DI“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Создадена страница со: == Локализација на Debian инсталерот на македонски јазик ==)
 
(нема разлика)

Последна преработка од 16:24, 11 април 2012

Локализација на Debian инсталерот на македонски јазик