Информации за „NSND/2008/Split“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказNSND/2008/Split
Основен клуч за подредувањеNSND/2008/Split
Големина на страницата (во бајти)1.838
Назнака на страницата166
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата1

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаAdmin (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата10:26, 3 јули 2008
Последен уредникAdmin (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување18:31, 29 јануари 2011
Број на уредувања20
Број на одделни автори4
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни одделни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/NSND/2008/Split