Информации за „NSND/2011/Охрид“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Основни информации

Наслов за приказNSND/2011/Охрид
Основен клуч за подредувањеNSND/2011/Охрид
Големина на страницата (во бајти)2.855
Назнака на страницата1079
Јазик на содржината на страницатаmk - македонски
Модел на содржината на страницатавикитекст
Индексирање со роботиДозволено
Пренасочувања кон страницата0

Заштита на страницата

УредувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
ПреместувањеДопуштено за сите корисници (бесконечно)
Преглед на дневникот на заштити за страницава.

Историја на уредувања

Создавач на страницатаIgorS (разговор | придонеси)
Датум на создавање на страницата18:46, 28 февруари 2011
Последен уредникНовица (разговор | придонеси)
Датум на последното уредување07:09, 31 мај 2011
Број на уредувања25
Број на засебни автори6
Број на скорешни уредувања (во последните 90 дена)0
Број на скорешни засебни автори0
Преземено од „https://wiki.spodeli.org/NSND/2011/Охрид