Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Белград“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Превоз)
Ред 4: Ред 4:
 
==Превоз==
 
==Превоз==
  
* Арангел има кола (Далибор, девојка му на Далибор, Стама)
+
* Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
  
 
==Луѓе==
 
==Луѓе==

Преработка од 14:38, 10 април 2012

Сместување (Хостел)

  • Арангел

Превоз

  • Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)

Луѓе