Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Белград“

Од Сподели wiki
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(дамјан превоз)
Ред 5: Ред 5:
 
* Далибор
 
* Далибор
 
* Милена
 
* Милена
* Стама
 
 
* Горан
 
* Горан
 
* Дамјан
 
* Дамјан
 +
* Јасна
  
 
==Превоз==
 
==Превоз==

Преработка од 16:42, 19 април 2012

Повеќе информации за настанот на http://www.nsnd.org/2012/04/10/nsnd-beograd-4-guzvanje-u-pink-kuhinji/

Сместување (Хостел)

  • Арангел
  • Далибор
  • Милена
  • Горан
  • Дамјан
  • Јасна

Превоз

  • Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
  • Дамјан има кола (… Јасна … Аждре … )
  • Тамара и Владимир (остануваат цела недела)

Луѓе