Разлика помеѓу преработките на „NSND/2012/Белград“

Од Сподели wiki
Прејди на: содржини, барај
(Сместување (Хостел))
(Превоз)
Ред 9: Ред 9:
  
 
* Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
 
* Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
 +
* Горан
  
 
==Луѓе==
 
==Луѓе==

Преработка од 10:43, 11 април 2012

Сместување (Хостел)

  • Арангел
  • Далибор
  • Милена
  • Стама
  • Горан

Превоз

  • Арангел има кола (Далибор, Милена, Стама)
  • Горан

Луѓе